Usługi hotelowe 24/7           Restauracja czynna:       Pt 14:00-20:00       Sb 13:00-20:00       Nd 13:00-19:00       Pn-Czw zamknięte

Restauracja

Nasza restauracja pomieści w komforcie około 70 osób. Gustownie wystrojona i przystosowana do potrzeb gości w każdym wieku. Przy kilkunastu stołach można zjeść zarówno smaczny posiłek w gronie najbliższych, jak i zorganizować większą imprezę. Czas oczekiwania umilą różnorodne pozycje książkowe oraz kącik kanapowy, połączony z kącikiem dla dzieci. Za oknami oczy ucieszy widok zadbanego ogrodu, który szczególnie latem ma do zaoferowania również miejsca siedzące wśród ozdobnych krzewów i kwiatów.

Wnętrze restauracji wyróżnia jego wystrój. Jest to dawna sala biesiadna, w której zachowane zostały ozdobne freski oraz oryginalny napis pod stropem "Grüss Euch Gott ihr lieben Alle, bekomm’s Euch wohl in meiner Halle!" (Witam w Imię Boże wszystkich miłych przybyszów!).

Pomieszczenia restauracji można również wynająć na imprezy rodzinne oraz posiedzieć w niej ze znajomymi już po zamknięciu obiektu, jeśli jest się gościem hotelowym. Wynajem sali na wyłączność w weekend wynosi 2 000 zł a w dni powszednie (pon-pt) 1 500 zł.